G5LE-14-24VDC - POWER/SIGNAL RELAY, SPDT, MOMENTARY, 0.017A (COIL), 24VDC (COIL), 400mW (COIL), 8A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT
G5LE-14-24VDC_6923624.PDF Datasheet
 Full text search : POWER/SIGNAL RELAY, SPDT, MOMENTARY, 0.017A (COIL), 24VDC (COIL), 400mW (COIL), 8A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT
 Product Description search : POWER/SIGNAL RELAY, SPDT, MOMENTARY, 0.017A (COIL), 24VDC (COIL), 400mW (COIL), 8A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT