EM6DSLP-100L-T71 - UNIDIRECTIONAL, 2 ELEMENT, SILICON, TVS DIODE
EM6DSLP-100L-T71_6910426.PDF Datasheet
 Full text search : UNIDIRECTIONAL, 2 ELEMENT, SILICON, TVS DIODE
 Product Description search : UNIDIRECTIONAL, 2 ELEMENT, SILICON, TVS DIODE
 Related Part Number
PART Description Maker
ELEMD6R8JA ELEMD6R8KA ELEXH220KA ELEKN390JA ELEXHR 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 560 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1800 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3900 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5600 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR