2309A-1HDC - 2309 SERIES, PLL BASED CLOCK DRIVER, 8 TRUE OUTPUT(S), 0 INVERTED OUTPUT(S), PDSO16
2309A-1HDC_6891199.PDF Datasheet
 Related Part Number
PART Description Maker
INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY INC
CY2309SXI-1H CY2309ZXI-1H Low-Cost 3.3V Zero Delay Buffer; Voltage (V): 3.3 V; Frequency Range: 10 MHz to 133 MHz; Outputs: 9; Operating Range: -40 to 85 C 2309 SERIES, PLL BASED CLOCK DRIVER, 8 TRUE OUTPUT(S), 0 INVERTED OUTPUT(S), PDSO16
Cypress Semiconductor, Corp.
IDT74FCT388915T05 74FCT388915T100J 74FCT388915T10P 3.3V LOW SKEW PLL-BASED CMOS CLOCK DRIVER (WITH 3-STATE)
FCT SERIES, PLL BASED CLOCK DRIVER, 7 TRUE OUTPUT(S), 1 INVERTED OUTPUT(S), PQCC28
IDT[Integrated Device Technology]
Differential Clock Buffer/Driver DDR400/PC3200-Compliant
CYPRESS SEMICONDUCTOR CORP
2.5V or 3.3V, 200-MHz, 12-Output Zero Delay Buffer 9774 SERIES, PLL BASED CLOCK DRIVER, 14 TRUE OUTPUT(S), 0 INVERTED OUTPUT(S), PQFP52