IFCB-0603ER56NJ - 1 ELEMENT, 0.056 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.01 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.018 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.012 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
IFCB-0603ER56NJ_6824225.PDF Datasheet
 Full text search : 1 ELEMENT, 0.056 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.01 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.018 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.012 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : 1 ELEMENT, 0.056 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.01 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.018 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.012 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD