MAVR-000120-12030W - SILICON, HYPERABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
MAVR-000120-12030W_6789963.PDF Datasheet
 Full text search : SILICON, HYPERABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
 Product Description search : SILICON, HYPERABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
 Related Part Number
PART Description Maker
L BAND, 50 pF, SILICON, HYPERABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
L BAND, 12 pF, SILICON, HYPERABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
L BAND, 29 pF, SILICON, HYPERABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE