1812MR12M-T - 1 ELEMENT, 0.12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1812MR12M-T_6776476.PDF Datasheet
 Full text search : 1 ELEMENT, 0.12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : 1 ELEMENT, 0.12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD