RL-7800-2-18NJ - 1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.0082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RL-7800-2-18NJ_6717790.PDF Datasheet
Part No. RL-7800-2-18NJ RENCOELECTRONICSINC-RL-7800-3-3N3K RL-7800-1-8N2J RL-7800-2-33NJ
Description 1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 170.16K  /  4 Page
Maker
RENCO ELECTRONICS INC
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for RL-7800-2-18NJ ]
[ Price & Availability of RL-7800-2-18NJ by FindChips.com ]
 Full text search : 1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.0082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : 1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.0082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD