ABLS-LR-12999999-10-C-2-W-T - QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 13 MHz - 36 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 6 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 36 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz - 6.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 7 MHz - 12.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.5 MHz - 3.999999 MHz
ABLS-LR-12999999-10-C-2-W-T_6660676.PDF Datasheet
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12.999999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 13 MHz - 36 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 6 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.999999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 36 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.999999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz - 6.999999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 7 MHz - 12.999999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.5 MHz - 3.999999 MHz
File Size 1,394.70K  /  2 Page
Maker
ABRACON CORP
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for ABLS-LR-12999999-10-C-2-W-T ]
[ Price & Availability of ABLS-LR-12999999-10-C-2-W-T by FindChips.com ]
 Full text search : QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 13 MHz - 36 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 6 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 36 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz - 6.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 7 MHz - 12.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.5 MHz - 3.999999 MHz
 Product Description search : QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 13 MHz - 36 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 6 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 36 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz - 6.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 7 MHz - 12.999999 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.5 MHz - 3.999999 MHz
 Related Part Number
PART Description Maker
A-FREQ-20-3OT-3PIN-SP-SL-T A-FREQ-27-7OT-3PIN-SP-S QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz - 90 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 125 MHz - 200 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 60 MHz - 130 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 180 MHz - 300 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 90 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 200 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 80 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 100 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11.05 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1.8432 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11.0592 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 18 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.354 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 2 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz - 65 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 13.5168 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 9.216 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 23.4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.1 MHz - 4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1 MHz - 65 MHz