SOURIAUINC-85106RT123S50_6626878.PDF Datasheet
Description 3 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
11 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, SOLDER, PLUG
11 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, SOLDER, PLUG
3 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
25 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
61 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
2 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
2 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
34 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
36 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
41 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
24 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
24 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
34 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
36 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, PLUG
File Size 181.51K  /  1 Page
Maker
SOURIAU INC
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for SOURIAUINC-85106RT123S50 ]
[ Price & Availability of SOURIAUINC-85106RT123S50 by FindChips.com ]
 Related Part Number
PART Description Maker
4 CONTACT(S), STAINLESS STEEL, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
4 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
85 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
55 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
55 CONTACT(S), STAINLESS STEEL, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
85 CONTACT(S), STAINLESS STEEL, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
2 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
26 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
37 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
CONNECTOR ACCESSORY 7 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
85 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
3 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, MALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
1 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
10 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
3 CONTACT(S), ALUMINUM ALLOY, FEMALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
3 CONTACT(S), STAINLESS STEEL, MALE, CIRCULAR CONNECTOR, SOLDER, RECEPTACLE
Glenair, Inc.
http://
GLENAIR INC
AB 10C 10#16 PIN PLUG
AB 10C 10#16 SKT PLUG
Cypress Semiconductor Corp.
CYPRESS[Cypress Semiconductor]
AMS500L-35 AMS500L-50 AMS500M1 AMS500M1-30 AMS500M    LOW COST 500mA REGULATOR
3.3V Low cost 500mA regulator
3.0V Low cost 500mA regulator
2.5V Low cost 500mA regulator
2.0V Low cost 500mA regulator
ECONOLINE: REC3-S_DRW(Z)/H* - 3W DIP Package- 1kVDC Isolation- Wide Input 2:1 & 4:1- Regulated Output- 100% Burned In- UL94V-0 Package Material- Continuous Short Circiut Protection- Efficiency to 80%
LOW COST 500mA REGULATOR 低成00mA的稳压器
LOW COST 500mA REGULATOR 低成500mA的稳压器
Circular Connector; Body Material:Aluminum Alloy; Series:MS3116; No. of Contacts:61; Connector Shell Size:24; Connecting Termination:Solder; Circular Shell Style:Straight Plug; Circular Contact Gender:Socket RoHS Compliant: No 低成00mA的稳压器
4.0V Low cost 500mA regulator
5.0V Low cost 500mA regulator