EMK32H2H-66666M - OSCILLATORS 50PPM -40 85 2.5V 4 66.666MHZ TS HCMOS 2.5X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 66.666 MHz, LVCMOS OUTPUT
EMK32H2H-66666M_6471299.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 2.5V 4 66.666MHZ TS HCMOS 2.5X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 66.666 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 2.5V 4 66.666MHZ TS HCMOS 2.5X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 66.666 MHz, LVCMOS OUTPUT