EMK31H2H-53000M - OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 53.000MHZ TS HCMOS 2.5X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 53 MHz, LVCMOS OUTPUT
EMK31H2H-53000M_5858150.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 53.000MHZ TS HCMOS 2.5X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 53 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 53.000MHZ TS HCMOS 2.5X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 53 MHz, LVCMOS OUTPUT