EH4620ETTS-10000M - OSCILLATORS 20PPM -40 85 3.3V 4 10.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, LVCMOS OUTPUT
EH4620ETTS-10000M_5627757.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 20PPM -40 85 3.3V 4 10.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 20PPM -40 85 3.3V 4 10.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, LVCMOS OUTPUT