EH3520ETTS-24576M - OSCILLATORS 20PPM -40 85 5.0V 4 24.576MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 24.576 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
EH3520ETTS-24576M_5572162.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 20PPM -40 85 5.0V 4 24.576MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 24.576 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 20PPM -40 85 5.0V 4 24.576MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 24.576 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT