EH4920ETTTS-25000M - OSCILLATORS 20PPM -40 85 1.8V 4 25.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 25 MHz, LVCMOS OUTPUT
EH4920ETTTS-25000M_5446195.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 20PPM -40 85 1.8V 4 25.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 25 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 20PPM -40 85 1.8V 4 25.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 25 MHz, LVCMOS OUTPUT