STP210N75F6 - N-channel 75 V, 3 mΩ, 120 A TO-220 STripFET VI DeepGATE Power MOSFET
STP210N75F6_5404046.PDF Datasheet
 Full text search : N-channel 75 V, 3 mΩ, 120 A TO-220 STripFET VI DeepGATE Power MOSFET
 Product Description search : N-channel 75 V, 3 mΩ, 120 A TO-220 STripFET VI DeepGATE Power MOSFET