OKX-T5-D12 - Adjustable 5-Amp SIP Non-Isolated DC/DC Converters
OKX-T5-D12_5401968.PDF Datasheet
 Full text search : Adjustable 5-Amp SIP Non-Isolated DC/DC Converters
 Product Description search : Adjustable 5-Amp SIP Non-Isolated DC/DC Converters
 Related Part Number
PART Description Maker
Murata Power Solutions Inc.
Murata Power Solutions ...
OKR-T/1.5-W12-C Adjustable Output 1.5-Amp SIP-mount DC/DC Converters
Murata Manufacturing Co., Ltd.
KSA025-80T KSA006-80T RNA009-08G KSA015-79T KSA035 25 POS PEEL-A-WAY® SIP ADAPTER SIP25, IC SOCKET
6 POS PEEL-A-WAY® SIP ADAPTER SIP6, IC SOCKET
9 POS MOLDED SIP ADAPTER SIP9, IC SOCKET
15 POS PEEL-A-WAY® SIP ADAPTER SIP15, IC SOCKET
35 POS PEEL-A-WAY® SIP ADAPTER SIP35, IC SOCKET
13 POS MOLDED SIP ADAPTER SIP13, IC SOCKET
12 POS MOLDED SIP ADAPTER SIP12, IC SOCKET
7 POS MOLDED SIP ADAPTER SIP7, IC SOCKET
30 POS MOLDED SIP ADAPTER SIP30, IC SOCKET
40 POS PEEL-A-WAY® SIP ADAPTER SIP40, IC SOCKET
31 POS PEEL-A-WAY® SIP ADAPTER SIP31, IC SOCKET