02981001Z - MEGAFUSE HOLDER
02981001Z_5375814.PDF Datasheet
 Full text search : MEGAFUSE HOLDER
 Product Description search : MEGAFUSE HOLDER
 Related Part Number
PART Description Maker
CC1051CPGRB20X127/12D100GRB012VI CC1051CPGRB20X127 ELECTRIC FUSE, 12A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 8A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 32A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 25A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 16A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 10A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 63A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 20A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 6A, 1000VDC, INLINE/HOLDER
ELECTRIC FUSE, 40A, 1000VDC, INLINE/HOLDER