EH4620TTS-120000M - OSCILLATORS 20PPM 0 70 3.3V 4 120.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 120 MHz, LVCMOS OUTPUT
EH4620TTS-120000M_5311874.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 20PPM 0 70 3.3V 4 120.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 120 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 20PPM 0 70 3.3V 4 120.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 120 MHz, LVCMOS OUTPUT