EH3525TTS-155520M - OSCILLATORS 25PPM 0 70 5.0V 4 155.520MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 155.52 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
EH3525TTS-155520M_5270365.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 25PPM 0 70 5.0V 4 155.520MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 155.52 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 25PPM 0 70 5.0V 4 155.520MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 155.52 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT