EH1145ETTTS-10000M - OSCILLATORS 50PPM -40 85 5.0V 4 10.000MHZ TS HCMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
EH1145ETTTS-10000M_5201493.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 5.0V 4 10.000MHZ TS HCMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 5.0V 4 10.000MHZ TS HCMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT