EH1300HSTS-12000M - OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 12.000MHZ TS HCMOS HALF 8PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12 MHz, LVCMOS OUTPUT
EH1300HSTS-12000M_5135881.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 12.000MHZ TS HCMOS HALF 8PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 12.000MHZ TS HCMOS HALF 8PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12 MHz, LVCMOS OUTPUT