EMK11G2J-125000M - OSCILLATORS 100PPM -40 85 1.8V 4 125.000MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVCMOS OUTPUT
EMK11G2J-125000M_5110242.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 1.8V 4 125.000MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 1.8V 4 125.000MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVCMOS OUTPUT