EMK41H2J-5000M - OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 5.000MHZ PD HCMOS 2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 5 MHz, LVCMOS OUTPUT
EMK41H2J-5000M_5029424.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 5.000MHZ PD HCMOS 2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 5 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 5.000MHZ PD HCMOS 2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 5 MHz, LVCMOS OUTPUT