EMK12H2J-56000M - OSCILLATORS 50PPM -40 85 2.5V 4 56.000MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 56 MHz, LVCMOS OUTPUT
EMK12H2J-56000M_4788931.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 2.5V 4 56.000MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 56 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 50PPM -40 85 2.5V 4 56.000MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 56 MHz, LVCMOS OUTPUT