GS8161Z18BT-150I_4757699.PDF Datasheet
Description 18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 1M X 18 ZBT SRAM, 7.5 ns, PQFP100
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 512K X 32 ZBT SRAM, 7.5 ns, PBGA165
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 1M X 18 ZBT SRAM, 7.5 ns, PBGA165
File Size 614.35K  /  37 Page
Maker
GSI Technology, Inc.
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for GS8161Z18BT-150I ]
[ Price & Availability of GS8161Z18BT-150I by FindChips.com ]
 Related Part Number
PART Description Maker
GSI[GSI Technology]
GS8162Z18BB-200V 18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM
GSI Technology
GSI[GSI Technology]
GSI Technology, Inc.
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 512K X 36 ZBT SRAM, 4.5 ns, PQFP100
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 512K X 36 ZBT SRAM, 5.5 ns, PQFP100
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 1M X 18 ZBT SRAM, 5.5 ns, PQFP100
GS8322Z18B-166I GS8322Z18B-225 GS8322Z18B-225I GS8 166MHz 8.5ns 2M x 18 36Mb NBT pipelined/flow through SRAM
225MHz 6.5ns 2M x 18 36Mb NBT pipelined/flow through SRAM
133MHz 11ns 2M x 18 36Mb NBT pipelined/flow through SRAM
150MHz 10ns 2M x 18 36Mb NBT pipelined/flow through SRAM
200MHz 7.5ns 2M x 18 36Mb NBT pipelined/flow through SRAM