E2UHA18-8000M - CRYSTALS 15/30 -20 70 18PF 8.000MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz
E2UHA18-8000M_4741703.PDF Datasheet
 Full text search : CRYSTALS 15/30 -20 70 18PF 8.000MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz
 Product Description search : CRYSTALS 15/30 -20 70 18PF 8.000MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz