HM12-1A69-04 - HM Reed Relay
HM12-1A69-04_4650142.PDF Datasheet
 Full text search : HM Reed Relay
 Product Description search : HM Reed Relay
 Related Part Number
PART Description Maker
DIP REED RELAY 双酯簧继电器
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Global Components & Controls
Electronic Theatre Controls, Inc.
Cosmo Electronics
DIP24-1A72-12D DRY REED RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.012A (COIL), 24VDC (COIL), 288mW (COIL), 1A (CONTACT), 200VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT ROHS COMPLIANT
DIP Reed Relay
MEDER electronic
DIP05-1C90-51E DRY REED RELAY, SPDT, MOMENTARY, 0.025A (COIL), 5VDC (COIL), 125mW (COIL), 0.5A (CONTACT), 175VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT ROHS COMPLIANT