EC3SMC-8000M - CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 8.000MHZ ATCUT FUND 12X4X4MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz
EC3SMC-8000M_4470520.PDF Datasheet
 Full text search : CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 8.000MHZ ATCUT FUND 12X4X4MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz
 Product Description search : CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 8.000MHZ ATCUT FUND 12X4X4MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz