BUK661R6-30C - N-channel TrenchMOS intermediate level FET 120 A, 30 V, 0.0033 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET
BUK661R6-30C_4389044.PDF Datasheet
 Full text search : N-channel TrenchMOS intermediate level FET 120 A, 30 V, 0.0033 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET
 Product Description search : N-channel TrenchMOS intermediate level FET 120 A, 30 V, 0.0033 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET