R95-510A-110 - Pulse Burst Radar Level Transmitter
R95-510A-110_4327641.PDF Datasheet
 Full text search : Pulse Burst Radar Level Transmitter
 Product Description search : Pulse Burst Radar Level Transmitter
 Related Part Number
PART Description Maker
PH2729-110M PH2729-11OM Radar Pulsed Power Transistor锛?110W
Radar Pulsed Power Transistor/ IlOW/ loops Pulse/ 10% Duty 2.7 - 2.9 GHz
Radar Pulsed Power Transistor, 110W, 100us Pulse, 10% Duty 2.7 - 2.9 GHz