EH3925TS-27000M - OSCILLATORS 25PPM 0 70 1.8V 4 27.000MHZ TS CMOS 5.0X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 27 MHz, LVCMOS OUTPUT
EH3925TS-27000M_4321879.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 25PPM 0 70 1.8V 4 27.000MHZ TS CMOS 5.0X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 27 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 25PPM 0 70 1.8V 4 27.000MHZ TS CMOS 5.0X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 27 MHz, LVCMOS OUTPUT