EH2925TTS-54000M - OSCILLATORS 25PPM 0 70 1.8V 4 54.000MHZ TS CMOS 7.0X5.0 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 54 MHz, LVCMOS OUTPUT
EH2925TTS-54000M_4299213.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 25PPM 0 70 1.8V 4 54.000MHZ TS CMOS 7.0X5.0 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 54 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 25PPM 0 70 1.8V 4 54.000MHZ TS CMOS 7.0X5.0 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 54 MHz, LVCMOS OUTPUT