EH2925ETTTS-73728M - OSCILLATORS 25PPM -40 85 1.8V 4 7.3728MHZ TS CMOS 7.0X5.0 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 7.3728 MHz, LVCMOS OUTPUT
EH2925ETTTS-73728M_4298134.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 25PPM -40 85 1.8V 4 7.3728MHZ TS CMOS 7.0X5.0 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 7.3728 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 25PPM -40 85 1.8V 4 7.3728MHZ TS CMOS 7.0X5.0 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 7.3728 MHz, LVCMOS OUTPUT