EH3600TS-38880M - OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 38.880MHZ TS HCMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 38.88 MHz, LVCMOS OUTPUT
EH3600TS-38880M_4245433.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 38.880MHZ TS HCMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 38.88 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 38.880MHZ TS HCMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 38.88 MHz, LVCMOS OUTPUT