V802-1250M - OSC VCXO 125.0000MHZ 3.3V SMD VCXO, CLOCK, 125 MHz, LVCMOS OUTPUT
V802-1250M_4026849.PDF Datasheet
 Full text search : OSC VCXO 125.0000MHZ 3.3V SMD VCXO, CLOCK, 125 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSC VCXO 125.0000MHZ 3.3V SMD VCXO, CLOCK, 125 MHz, LVCMOS OUTPUT