3296W-OT1-104 - Multi-Turn Trimmer Potentiometers 3/8" 100Kohms Sealed Vertical Adjust RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 100000 ohm
3296W-OT1-104_4055633.PDF Datasheet
 Full text search : Multi-Turn Trimmer Potentiometers 3/8" 100Kohms Sealed Vertical Adjust RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 100000 ohm
 Product Description search : Multi-Turn Trimmer Potentiometers 3/8" 100Kohms Sealed Vertical Adjust RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 100000 ohm