EC1100ET-25000M - OSCILLATORS 100PPM -40 85 5.0V 4 25.000MHZ NC CMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 25 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
EC1100ET-25000M_3941573.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 5.0V 4 25.000MHZ NC CMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 25 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 5.0V 4 25.000MHZ NC CMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 25 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT