MC-40532768K-E3ROHS - QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.032768 MHz ROHS COMPLIANT, SMD, 4 PIN
MC-40532768K-E3ROHS_3902573.PDF Datasheet
 Full text search : QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.032768 MHz ROHS COMPLIANT, SMD, 4 PIN
 Product Description search : QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.032768 MHz ROHS COMPLIANT, SMD, 4 PIN
 Related Part Number
PART Description Maker
NYP036-30I NYP080-18N NYP036-30N NYP030A-30L NYP08 QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.6 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 2 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4.9152 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12.288 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5.0688 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.6864 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.6608 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 40 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 9.216 MHz
Pericom Semiconductor, Corp.
PERICOM SEMICONDUCTOR CORP
AS-47.920-S-3OT-3PIN-H30-TR AS-47.920-32-3OT-3PIN- QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 47.92 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 27 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 29 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 47.92 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 56.448 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 56.448 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.6864 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10.244 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 36 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 50.688 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8.064 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10.245 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10.24 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8.6436 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11.2896 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 40.32 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 32.768 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24.576 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 70 MHz ROHS COMPLIANT PACKAGE-3
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4.032 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 7.68 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 52.416 MHz
Raltron Electronics, Corp.
RALTRON ELECTRONICS CORP
C-2-TYPE31.2000K-APBFREE C-2-TYPE31.2000KA-APBFREE QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 31.2 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 160 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.16 MHz - 0.165 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.032 MHz - 0.038 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 307.2 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.13 MHz - 0.16 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.0312 MHz - 0.04 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.038 MHz - 0.06 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.04 MHz - 0.09 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.02 MHz - 0.0312 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 165 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 40 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 90 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 120 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 60 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 74 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 130 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 33 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 100 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 38 MHz LEAD FREE PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.074 MHz - 0.1 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.09 MHz - 0.13 MHz