R40684-275MANU - CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 0.68 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
R40684-275MANU_3896232.PDF Datasheet
 Full text search : CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 0.68 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
 Product Description search : CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 0.68 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
 Related Part Number
PART Description Maker
222236865334 222236865104 222236865333 22223686515 CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.1 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.033 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.15 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.039 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.012 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.12 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.022 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.018 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.18 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.015 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.27 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.01 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.027 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.22 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 630 V, 0.39 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT