WF08T3573BTL - RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 50 ppm, 357000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
WF08T3573BTL_3864040.PDF Datasheet
 Full text search : RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 50 ppm, 357000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
 Product Description search : RESISTOR, THIN FILM, 0.1 W, 0.1 %, 50 ppm, 357000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE