EP2600ETTTS-32000M - OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 32.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 32 MHz, LVCMOS OUTPUT
EP2600ETTTS-32000M_3858361.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 32.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 32 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 32.000MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 32 MHz, LVCMOS OUTPUT