EP2500TTSL-20000M - OSCILLATORS 100PPM 0 70 5.0V 4 20.000MHZ TS TTL 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 20 MHz, TTL OUTPUT
EP2500TTSL-20000M_3856292.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 5.0V 4 20.000MHZ TS TTL 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 20 MHz, TTL OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM 0 70 5.0V 4 20.000MHZ TS TTL 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 20 MHz, TTL OUTPUT