EP1500SJETTS-19000M - OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 19.000MHZ TS HCMOS PLASTIC 4 J-LEAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 19 MHz, LVCMOS OUTPUT
EP1500SJETTS-19000M_3846644.PDF Datasheet
 Full text search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 19.000MHZ TS HCMOS PLASTIC 4 J-LEAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 19 MHz, LVCMOS OUTPUT
 Product Description search : OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 19.000MHZ TS HCMOS PLASTIC 4 J-LEAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 19 MHz, LVCMOS OUTPUT