PM90120UF-2050V - CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 120 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
PM90120UF-2050V_3818862.PDF Datasheet
Part No. PM90120UF/-2050V PM908.2UF/-20250V PM908.2UF/-2050V PM908.2UF/-20400V
Description CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 120 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
File Size 164.68K  /  1 Page
Maker
HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for PM90120UF-2050V ]
[ Price & Availability of PM90120UF-2050V by FindChips.com ]
 Full text search : CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 120 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
 Product Description search : CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 120 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 8.2 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED