OHM4032034GG030000-16384M - OCXO, CLOCK, 16.384 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 20 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 10 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 10 MHz - 20 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 19.44 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 16 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 12.8 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
OHM4032034GG030000-16384M_3809721.PDF Datasheet
Description OCXO, CLOCK, 16.384 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
OCXO, CLOCK, 20 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
OCXO, CLOCK, 10 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
OCXO, CLOCK, 10 MHz - 20 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
OCXO, CLOCK, 19.44 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
OCXO, CLOCK, 16 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
OCXO, CLOCK, 12.8 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
File Size 146.76K  /  6 Page
Maker
PLETRONICS INC
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for OHM4032034GG030000-16384M ]
[ Price & Availability of OHM4032034GG030000-16384M by FindChips.com ]
 Full text search : OCXO, CLOCK, 16.384 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 20 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 10 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 10 MHz - 20 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 19.44 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 16 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 12.8 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4
 Product Description search : OCXO, CLOCK, 16.384 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 20 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 10 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 10 MHz - 20 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 19.44 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 16 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4 OCXO, CLOCK, 12.8 MHz, CMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, DIP-14/4