NAZK221K35V8X105LLBF - CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 10 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
NAZK221K35V8X105LLBF_3779613.PDF Datasheet
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 10 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
File Size 237.26K  /  3 Page
Maker
NIC Components, Corp.
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for NAZK221K35V8X105LLBF ]
[ Price & Availability of NAZK221K35V8X105LLBF by FindChips.com ]
 Full text search : CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 10 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
 Product Description search : CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 10 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 330 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT