ABM3C-100000MHZ-10-T - QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz ROHS COMPLIANT, MINIATURE, CERAMIC, SMD, 4 PIN QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz - 15.99 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 50 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 16 MHz
ABM3C-100000MHZ-10-T_3759910.PDF Datasheet
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz ROHS COMPLIANT, MINIATURE, CERAMIC, SMD, 4 PIN
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz - 15.99 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 50 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 16 MHz
File Size 732.58K  /  2 Page
Maker
NXP Semiconductors N.V.
ABRACON CORP
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for ABM3C-100000MHZ-10-T ]
[ Price & Availability of ABM3C-100000MHZ-10-T by FindChips.com ]
 Full text search : QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz ROHS COMPLIANT, MINIATURE, CERAMIC, SMD, 4 PIN QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz - 15.99 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 50 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 16 MHz
 Product Description search : QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz ROHS COMPLIANT, MINIATURE, CERAMIC, SMD, 4 PIN QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz - 15.99 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 50 MHz QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 16 MHz
 Related Part Number
PART Description Maker
A-FREQ-20-3OT-3PIN-SP-SL-T A-FREQ-27-7OT-3PIN-SP-S QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz - 90 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 125 MHz - 200 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 60 MHz - 130 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 180 MHz - 300 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 90 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 200 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 80 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 100 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11.05 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1.8432 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 11.0592 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 18 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 19.354 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.6 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 2 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz - 65 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 13.5168 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 9.216 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 23.4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 0.1 MHz - 4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1 MHz - 65 MHz