AVGA226M25DYF - CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 22 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 100 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 10 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT
AVGA226M25DYF_3751766.PDF Datasheet
Part No. AVGA226M25DYF AVGA107M25XYF AVGA108M25LYF AVGA227M25FYF AVGA106M25CYF
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 22 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 100 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 10 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT
File Size 143.77K  /  5 Page
Maker
Cornell Dubilier Electronics, Inc.
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for AVGA226M25DYF ]
[ Price & Availability of AVGA226M25DYF by FindChips.com ]
 Full text search : CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 22 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 100 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 10 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT
 Product Description search : CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 22 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 100 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 220 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 10 uF, SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT