0RCY-50T120 - ISOLATED DC/DC CONVERTERS
0RCY-50T120_3699028.PDF Datasheet
 Full text search : ISOLATED DC/DC CONVERTERS
 Product Description search : ISOLATED DC/DC CONVERTERS
 Related Part Number
PART Description Maker
VRPB-15E VRPB-15E33L NON-ISOLATED DC/DC CONVERTERS 4.5 V - 13.2 V Input 0.9 V - 5.0 V/15 A Output 非隔离式DC / DC转换.5 13.2 V输入0.9 V 5.0V/15 A输出
NON-ISOLATED DC/DC CONVERTERS 4.5 V - 13.2 V Input 0.9 V - 5.0 V/15 A Output 1-OUTPUT 48.5 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE