GS816036BT-250 - 1M x 18, 512K x 32, 512K x 36 18Mb Sync Burst SRAMs
GS816036BT-250_3330111.PDF Datasheet
 Full text search : 1M x 18, 512K x 32, 512K x 36 18Mb Sync Burst SRAMs
 Product Description search : 1M x 18, 512K x 32, 512K x 36 18Mb Sync Burst SRAMs
 Related Part Number
PART Description Maker
PUSHBUTTON, METAL, FLAT, 22MM 5A; Switch function type:NC/NO Mom; Voltage, contact AC max:250V; Temp, op. max:55(degree C); Temp, op. min:-20(degree C); Diameter, panel cut-out:22.2mm; Length / Height, external:32mm; Dielectric RoHS Compliant: Yes